Ssandor:
Ma kóstoltam,nem kellett volna...
Keserű és szénsavval telenyomott tévedés.
A Pale ale vagy a Hide... (2026.06.06. 21:22)Dreher Session IPA
Lilla92:
Ez jól hangzik! Egy jó sör mellé simán jöhet egy otthoni kóstolgatás is ? Én ilyenkor mindig figye... (2026.03.17. 06:38)Krusovice Lezak Hidegkomlós
osborne:
Hú de fura lett ez az új Session Ipa. Kicsit a Hidegkomlósra, kicsit a 'vizezett' IPA-ra, nagyon k... (2026.03.10. 20:21)Dreher IPA
osborne:
Shit happens: www.bbc.com/news/articles/cn4ggqgyk51o (2026.03.07. 22:46)Brewdog Hazy Jane
Brother Wolf:
Jó sör ez, a korábbiakat nem ismerem.
De 20025-ös nagyon ízlik. (2026.02.20. 17:34)Perlenbacher Festbier
szabzero:
@promontor: Egyetértek ! Nem kellemetlen, de semmi sem indokolja hogy 3-szor annyiba kerüljön mint... (2026.02.11. 17:25)Guinness Blonde IPA
Scandindustrial:
Épp a "tesóját" kóstolom (Szümpla, kávés stout), és ha ez ennyire jó, akkor a Rüs is megér egy pró... (2026.01.19. 16:19)Hübris RÜS
Illat: érdekes
Hab: fehér, kemény
Szín: óarany
Ez nem sör, gondoltam az első kortyok után. Öt perc múlva azonban, ha nem is jónak, de ihatónak bizonyult. Ez még azonban nem jelenti azt, hogy ez egy korrekt sör, vagy bármilyen sör lenne! Arról van szó, hogy a csehes ízeket idéző komló ügyesen…