Ssandor:
Ma kóstoltam,nem kellett volna...
Keserű és szénsavval telenyomott tévedés.
A Pale ale vagy a Hide... (2026.06.06. 21:22)Dreher Session IPA
Lilla92:
Ez jól hangzik! Egy jó sör mellé simán jöhet egy otthoni kóstolgatás is ? Én ilyenkor mindig figye... (2026.03.17. 06:38)Krusovice Lezak Hidegkomlós
osborne:
Hú de fura lett ez az új Session Ipa. Kicsit a Hidegkomlósra, kicsit a 'vizezett' IPA-ra, nagyon k... (2026.03.10. 20:21)Dreher IPA
osborne:
Shit happens: www.bbc.com/news/articles/cn4ggqgyk51o (2026.03.07. 22:46)Brewdog Hazy Jane
Brother Wolf:
Jó sör ez, a korábbiakat nem ismerem.
De 20025-ös nagyon ízlik. (2026.02.20. 17:34)Perlenbacher Festbier
szabzero:
@promontor: Egyetértek ! Nem kellemetlen, de semmi sem indokolja hogy 3-szor annyiba kerüljön mint... (2026.02.11. 17:25)Guinness Blonde IPA
Scandindustrial:
Épp a "tesóját" kóstolom (Szümpla, kávés stout), és ha ez ennyire jó, akkor a Rüs is megér egy pró... (2026.01.19. 16:19)Hübris RÜS
Illat: mint a pancsolt Soproni "sörkülönlegességek"
Hab: nem csúnya, sárgásbarnás
Szín: sötét félbarna
A messziről fénylő, olcsó doboz sosem jó ómen. Nos, nincs is köze egy stout-hoz, ezer okból. Direkt nem azt írtam, hogy ezer sebből vérzik, mert akkor az azt jelentené, hogy a "test" maga…