Ssandor:
Ma kóstoltam,nem kellett volna...
Keserű és szénsavval telenyomott tévedés.
A Pale ale vagy a Hide... (2026.06.06. 21:22)Dreher Session IPA
Lilla92:
Ez jól hangzik! Egy jó sör mellé simán jöhet egy otthoni kóstolgatás is ? Én ilyenkor mindig figye... (2026.03.17. 06:38)Krusovice Lezak Hidegkomlós
osborne:
Hú de fura lett ez az új Session Ipa. Kicsit a Hidegkomlósra, kicsit a 'vizezett' IPA-ra, nagyon k... (2026.03.10. 20:21)Dreher IPA
osborne:
Shit happens: www.bbc.com/news/articles/cn4ggqgyk51o (2026.03.07. 22:46)Brewdog Hazy Jane
Brother Wolf:
Jó sör ez, a korábbiakat nem ismerem.
De 20025-ös nagyon ízlik. (2026.02.20. 17:34)Perlenbacher Festbier
szabzero:
@promontor: Egyetértek ! Nem kellemetlen, de semmi sem indokolja hogy 3-szor annyiba kerüljön mint... (2026.02.11. 17:25)Guinness Blonde IPA
Scandindustrial:
Épp a "tesóját" kóstolom (Szümpla, kávés stout), és ha ez ennyire jó, akkor a Rüs is megér egy pró... (2026.01.19. 16:19)Hübris RÜS
Menetrendszerűen érkezik idén is a Cseh Sörfesztivál, igaz most nincsen megfelelő focis esemény mellé, a Copa America azért nem egy EB, vagy VB. Azonban három sörös ok így is adja magát. Egyrészt a cseh sörök nagy száma miatt a végigkóstolás projekt egyértelmű kihívás, több éves komoly munka. Aki…
Pár éve a Budavári Sörfesztivál pótlásaként indult, de aztán annak újraindulása után is megmaradt. Nem csodálkozom rajta, mert a Szabadság tér egy nagyon jó helyszín. Parkos nagy tér, ráadásként a belvárosban. Már a Cseh Sörfesztivál helyszíneként is jól bevált, bár az csak a szovjet háborús…