Ssandor:
Ma kóstoltam,nem kellett volna...
Keserű és szénsavval telenyomott tévedés.
A Pale ale vagy a Hide... (2026.06.06. 21:22)Dreher Session IPA
Lilla92:
Ez jól hangzik! Egy jó sör mellé simán jöhet egy otthoni kóstolgatás is ? Én ilyenkor mindig figye... (2026.03.17. 06:38)Krusovice Lezak Hidegkomlós
osborne:
Hú de fura lett ez az új Session Ipa. Kicsit a Hidegkomlósra, kicsit a 'vizezett' IPA-ra, nagyon k... (2026.03.10. 20:21)Dreher IPA
osborne:
Shit happens: www.bbc.com/news/articles/cn4ggqgyk51o (2026.03.07. 22:46)Brewdog Hazy Jane
Brother Wolf:
Jó sör ez, a korábbiakat nem ismerem.
De 20025-ös nagyon ízlik. (2026.02.20. 17:34)Perlenbacher Festbier
szabzero:
@promontor: Egyetértek ! Nem kellemetlen, de semmi sem indokolja hogy 3-szor annyiba kerüljön mint... (2026.02.11. 17:25)Guinness Blonde IPA
Scandindustrial:
Épp a "tesóját" kóstolom (Szümpla, kávés stout), és ha ez ennyire jó, akkor a Rüs is megér egy pró... (2026.01.19. 16:19)Hübris RÜS
Illat: csokis, enyhe fahéj
Hab: sűrű, masszív, világosbarna
Szín: fekete
Egy hete szereztem be harmadáron a hiperből, pedig a lejárat még fél év. Talán az élesztő, vagy valami más miatt kicsit mozgalmasabb volt a másnapom. Remélem nem valami egyéb étel miatt húzom ezt rá, csak biztosan van…
Illat: édes zabos, pörköltmalátás
Hab: krémes, lágy
Szín: hazy sötétbarnás, mahagóni
Testes kortyérzet, de nem az ízében telt, ezért valójában vizesnek érződik. Zabot megfelelő mennyiségű maláta és egy bizonyos alkoholfok elérése híján beletenni fölösleges, inkább csak ront az üresség…